Stĺpik pozinkovaný PRIMA

(6 produktov)
Kruhové plotové stĺpiky sú dodávané s kvalitnou povrchovou úpravou žiarovým pozinkovaním, ktorá je odolná voči poveternostným vplyvom. Stĺpiky sú zinkované z vonkajšej aj vnútornej strany, čo zaručuje ich dlhoročnú životnosť. Plotové pozinkované stĺpiky sú vhodné pre montáž všetkých druhov drôtených štvorhranných pletív, či už pozinkovaných alebo poplastovaných. Kombinácia pozinkovaných stĺpikov a poplastovaného pletiva nie je tak obvyklá, ale teší sa u zákazníkov čím ďalej tým väčšej obľube z dôvodu najnižšej obstarávacej ceny.

Ďalej možno stĺpiky použiť aj pre inštaláciu zváraných sietí Pantanet či lesníckeho uzlového pletiva, ktoré sa používa na oplotenie lesných škôlok, viníc, sadov a záhrad v blízkosti lesa. Stĺpiky ponúkame v dvoch priemeroch 38mm a 48mm. Súčasťou každého kruhového stĺpika je plastový klobúčik a jedna zatĺkacia príchytka pre uchytenie horného napínacieho drôtu, oboje v čiernej farbe. Pri štandardnej realizácii oplotenia s betonážou stĺpikov je odporúčaná dĺžka stĺpika o 500 až 600mm väčší, než je celková výška plotu.

Pokiaľ nemáte možnosť stĺpiky klasicky betónovať, dodávame aj stĺpiky s pätkou, ktoré pomocou chemickej kotvy ľahko ukotvíte na stratené debnenie alebo na podmurovku.