Pletivá štvorhranné

(0 produktov)

Klasické štvorhranné pletivo, niekedy tiež nazývané ako záhradné pletivo, drôtenka, štvorhran, alebo kosoštvorcové pletivo, Vám najlepšie poslúži k oploteniu záhrad Vašich domov či iným štandardným účelom. Vzhľadom k nízkej cene sa toto pletivo tiež používa ako provizórne oplotenie stavieb. Vzhľadom k pomeru cien drôtu a plastu je poplastované pletivo lacnejšie, než pletivo pozinkované. Štandardne sa štvorhranné pletivo vyrába vo výškach od 1m do 2m s veľkosťou ôk 55 x 55 a sila drôtu 2,4mm nebo 2,5mm.

Poplastované pletivo pre oplotenie športovísk dodávame až do výšky 4m - veľkosť ôk 45x45mm a sila drôtu 2,7 mm, tzv tenisové pletivo. Na objednávku sme schopní dodať pletivo aj v iných farbách. V najbližšej dobe bude do našej ponuky zaradené aj pletivo sozapleteným napínacím drôtom a pletivo navinuté štandardným spôsobom do veľkých rolí. Tieto role nie sú tak skladné ako pletivo v kompaktných roliach, ale v určitých regiónoch sa pletiva v kompaktných roliach takmer nepredávajú. Na kompletnú ponuku neštandardných pletív sa informujte u našich predajcov.

Pletivo sa montuje štandardne na guľatý plotový stĺpik, ktoré vyrábame vo výškach 150mm až 4750mm a priemeroch 38mm, 48mm alebo 60mm. K pletivo ďalej ako príslušenstvo patrí napínací drôt vo zvitkoch 52m alebo 78m, napínače napínacieho drôtu, viazací drôt, prípadne svorky a kliešte rocafix.