Pletivo pre farmu

(34 produktov)
Ste farmár alebo poľnohospodár a potrebujete ohradiť väčšiu plochu výbehu pre malé i veľké hospodárske zvieratá alebo zháňate pletivo, ktoré vám poslúži ako výplň klietok pre zajace alebo voliéry? V našom sortimente máme rôzne druhy pletiva (plotov a oplotenia) a zváraných sietí pre farmu. Vyberať môžete z mnohých variantov chovateľského pletiva. Svoje uplatnenie nájde pletivo tiež pri oplotení farmy, záhrady, viníc, sadov a pastvín. A ak nemáte požiadavku na estetiku a robustnosť oplotenia môžete využiť farmárske (chovateľské) pletivo tiež k oploteniu pozemku.

Pletivo do králikárne a pre sliepky

Šesťhranné pletivo je lacné a všestranné pletivo. Ideálne pre chovateľov menších hospodárskych zvierat. Pre svoje šesťhranné oká je tiež pletivo označované ako hexanet, pletivo pre zajace a sliepky. Pletivá v našom sortimente majú rôzne veľkosti ok a povrch pletiva - pozinkované alebo poplastované (zelené pletivo).

Zvárané chovateľské pletivo

Zvárané chovateľské pletivo je obľúbené pre svoju odolnosť, ktorá je väčšia než treba pre šesťhranné pletivá. Sieť je bodovo zváraná v každom bode kde sa kríži. Svoje využitie nájde u chovateľov exotických vtákov, ktorí ho používajú pri výrobe voliér. Ďalej je pletivo vhodné pre výrobu klietok a kotercov pre drobné zvieratá.

Chovateľské uzlové pletivo

Uzlové pletivo má univerzálne použitie a kúpite ho za skvelú cenu. Ďalšou výhodou je, že je s ním veľmi jednoduchá montáž a svoje uplatnenie nájde v poľnohospodárstve, chovateľstve, farmárstve a lesníctve.
V našom sortimente nájdete dva druhy uzlového pletiva. Líši sa od seba počtom drôtov a veľkosťou ok.

Ohradové uzlové pletivo (ovčie pletivo)

Ich oká sú rovnako veľké a používajú sa k oploteniu pastvín a výbehov pre chov väčších hospodárskych zvierat. Často užívané je pletivo tiež ako provizórne oplotenie stavieb a diaľnic.

Lesnícke uzlové pletivo

Spodná časť tvorí menšie oká, ktoré zabránia preniknutiu i menším zvieratám. Svoje využitie nájdu k oploteniu lesných školok.

Ohradové pletivo

Zvárané pletivo BENITA má široké možnosti využitia a ak hľadáte estetickejšie oplotenie vášho hospodárstva, bude toto oplotenie to pravé. Ohradové pletivo má tak ako lesnícke uzlové pletivo v spodnej časti menšie oká, aby sa zabránilo prípadnému vniknutiu alebo naopak úteku drobnej zveri. Sieť BENITA má zvárané oceľové pozinkované drôty, ktoré sú poplastované a sieť má preto zelenú farbu. Táto dvojitá povrchová úprava zaručí dlhšiu životnosť a pevnosť pletiva.
K hospodárskym účelom sa tiež skvele hodí pletivo z radu PANTANET a FORTINET. Pletivo je z pozinkovaného drôtu, ktorý je zváraný a poplastovaný. Sieť má malé oká a ponúkame ju vo výškach od 610 mm až do 2030 mm a inštalujú sa na kruhové stĺpiky. Bezpečnosť pletiva je možné zvýšiť doplnením betónovej podhrabovej dosky a na hornú hranu je možné doplniť o ostnatý alebo žiletkový drôt.