Pletivo pre sliepky

(10 produktov)
Chováte sliepky a hľadáte vhodné chovateľské pletivo pre hydinu k oploteniu kurníku alebo chcete oplotiť celý výbeh pre sliepky vrátane oplotenia zhora? V ponuke máme pletivo vhodné ako k oploteniu celého výbehu tak tiež pletivo, ktoré sa používa pre výplne kurníkov, klietok a kotercov alebo slúži ako nižšie oplotenie výbehu.

Chovateľské pletivo pre sliepky

Pre každodenný výbeh sliepok, ktoré sú nelietavé alebo menej lietavé a bude teda stačiť nižšie oplotenie, je vhodným oplotením praktické pletivo hexanet, šesťhranné pletivo označované ako slepačie pletivo alebo králičie pletivo a je vhodné pre chovateľov menších hospodárskych zvierat. Vyberať môžete z rôznych veľkostí ok a povrchových úprav - pozinkované alebo poplastované (zelené) pletivo. Toto chovateľské pletivo pre sliepky môžete využiť tiež ako ochranu stromov proti okusu zveri. Šesťhranné pletivo môžete využiť tiež ako pletivo do kurníku a výplň klietok a kotercov.

Ak chováte sliepky letkyne a nechcete aby samé vzlietli alebo chcete pletivom zabezpečiť výbeh sliepok a urobiť “strop” z pletiva, aby bola hydina plotom chránená i zhora odporúčame použiť zvárané pletivo na voliéry.